ELEKTROKOLA

Špindlerův Mlýn

Počet osob 1 - 7
Časová náročnost 30 minut - 8 hodin
Vhodné pro děti
Otevírací doba

LETNÍ SEZÓNA SKONČILA

Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na Vás v letní sezóně 2019
 

         Kontaktujte nás

         +420 731 160 152 I office@ypoint.cz

Zastavte se během své návštěvy ve Špindlerově Mlýně v půjčovně horských elektrokol Yellow Point, čeká na Vás profesionální servis a kvalitní horská kola APACHE. Vychutnejte si tak Krkonoše sami nebo s rodinou ze sedla horského elektrokola při jízdě po cyklostezkách různých náročností téměř bez námahy...

V naší půjčovně Vám můžeme nabídnout dospělá horská elektrokola APACHE MANITOU MX 16 Ah, YAMKA MX 16 Ah a dětská elektrokola TATE E5.

Půjčovna horských elektro kol
Horské Elektro kolo pro dospělé/děti 690 Kč 1 den
Horské Elektro kolo pro dospělé/děti 450 Kč

půlden

MANITOU MX 16 Ah

Oblíbený model horského elektrokola nyní se zcela přepracovaným hliníkovým rámem, částečně integrovanou baterií, novým barevným displejem a silným středovým pohonem s velmi vysokým točivým momentem. Kvalitní vzduchová vidlice, přesné desetirychlostní řazení i širokými ráfky opatřená 27,5" zapletená kola se postarají o to, abyste si jízdu terénem užili tak, jako nikdy předtím. S pomocí silného elektromotoru snadno zdoláte vše, co se vám odváží postavit do cesty.

 

YAMKA MX 16 Ah

Oblíbený model dámského elektrokola nyní se zcela přepracovaným hliníkovým rámem, částečně integrovanou baterií, novým barevným displejem a silným středovým pohonem s velmi vysokým točivým momentem. Kvalitní vzduchová vidlice, přesné desetirychlostní řazení i širokými ráfky opatřená 27,5“ zapleteného kola se postarají o to, abyste si jízdu terénem užila tak, jako nikdy předtím. S pomocí silného elektromotoru snadno zdoláte vše, co se vám odváží postavit do cesty. Elegantní design je již jen příjemný bonusem.

 

TATE E5 27,5"

  • lehký hliníkový rám se sportovní geometrií, atraktivním designem a zapletenými koly o průměru 27,5"
  • výkonný pohonný systém Apache Power Silent se zapleteným elektromotorem Bafang
  • kompatkní rámová baterie LG Li-Ion s kapacitou 10,4 Ah (374 Wh)
  • odpružená vidlice SR Suntour XCT HLO se zamykáním z korunky
  • hydraulické kotoučové brzdy Tektro Gemini