Sportovní oddíly, zájmové kluby

Připravte svůj tým na novou sezónu s Yellow Pointem v rozmanitém prostředí Krkonoš. Celoročně pro vás zajistíme kompletní program přípravy nebo soustředění, vy se tak můžete zaměřit na váš výkon, nebo výkon vašeho týmu.

Ať se již rozhodnete pro soustředění, nebo pro náročný trénink, Krkonoše nabízejí ideální podmínky pro obojí. Ubytování v HolidayParku Liščí Farma, v těsné blízkosti města Vrchlabí a nedaleko Janských Lázní nebo Špindlerova Mlýna umožňuje širokou volbu nejenom mezi sportovními a relaxačními aktivitami, ale také nabízí zázemí pro konání kurzů, školení, výročních schůzí, táborů a campů.

K tréninkům je možné využít krásných přírodních tratí pro běhání i jízdu na kole, v zimě na běžkách. Pouhých 450 metrů od Holiday Parku vyrostl v roce 2015 nový fotbalový a atletický stadion. Travnatá hřiště, hřiště s UMT, 400 metrový běžecký ovál. Stadion je plně vybaven pro přípravu vašich svěřenců. Holiday park Liščí Farma navíc nabízí beachvolleyballové hřiště, tenisový kurt, travnaté hřiště, trampolíny, bazén, balneo. Soustředění sestavíme na míru podle vašich představ a požadavků. Neváhejte se na nás obrátit.

Kontakt

Máte zájem o akci pro váš klub?

Zavolejte nám +420 776 352 325 nebo napište lucie@ypoint.cz