Rozlučka se svobodou

Přijeďte si užít poslední chvíle svobody do nejznámějšího horského střediska v Krkonoších!

Pomůžeme Vám zajistit ubytování i sestavit zážitkový program na míru. Nabídka aktivit je tak široká, že si vybere opravdu každý. Pánská akce na terénních čtyřkolkách, dámská na koloběžkách, vše s notnou dávkou adrenalinu, který Vás důkladně připraví na ten pravý manželský. Anebo Vás láká jen pohodová horská atmosféra v hotelovém wellness? 

Vydáme ze sebe to nejlepší, abyste si s přáteli užili loučení se svobodou, jak se sluší a patří.

 

PŘÍKLADY PROGRAMŮ - léto

 • Výlet na terénních čtyřkolkách, paintball a Zip Line  zažijte ,,poslední svobodnou“ jízdu za zvuku burácejících motorů terénních čtyřkolek. 60 kilometrový okruh do podkrkonoší vám zpestří zastávka na paintball a 125 metrů dlouhá Zip Line.
 • Sjezd na silničních koloběžkách a mix toho nejlepšího ze Špindlu  akce na začíná na hřebenech Krkonoš poblíž Špindlerovy boudy (zajištěná doprava) odkud Vás čeká 10 kilometrů dlouhý sjezd na koloběžkách do Špindlerova Mlýna. Adrenalin v žilách Vám stoupne na zastávkách u obří houpačky nebo Zip Line.
 • Pohoda na elektrokolech – nepřeberné množství horských výhledů, hluboké lesy i horské hřebeny, to vše stihnete během jednoho výletu! Nenáročné objevování Vám zajistí moderní elektrokola, v jejichž sedlech se každý cítí jako profík.

PŘÍKLADY PROGRAMŮ - zima

 • Výlet na skialpech vydejte se s naším průvodcem objevovat krásy zasněžených Krkonoš. Cestou se zastavíme na horské boudě, kde se posilníme na další pokračování. V rámci programu zajistíme vše potřebné od zapůjčení vybavení, přes průvodce a naplánování trasy, po občerstvení a případný transport pro usnadnění úvodního stoupání.
 • Psí spřežení a sáňkařská dráha – nedaleko od Erlebachovy boudy si nejprve vyzkoušíte jízdu zasněženou krajinou na saních tažených psy. Poté bude připraven parádní 3km dlouhý sjezd na saních zpět do Špindlu.
 • Sněžné skútry - na loukách v okolí Kněžického vrchu se vyřádíte a užijete si velkou dávku adrenalinu.
 • Z dalších aktivit - snowtubing / čtyřkolky / houpačka / zip line a jiné zajímavé aktivity u nás ve Špindlu.

Program rádi poskládáme z jakýchkoliv nabízených zážitků (www.yellow-point.cz/sportovni-aktivity/spindleruv-mlyn/). Poradíme, jaké aktivity zvolit, kde se nejlépe najíst, napít a kde složit hlavu. Poslední slovo, jak má rozlučka vypadat, máte ale vždy Vy!

 

TIPY NA UBYTOVÁNÍ

 

VÝHODY BALÍČKU NA MÍRU

 • Dárek pro novomanžele v podobě VOUCHERU na naše aktivity, třeba v rámci svatební cesty :)
 • Ubytování za zvýhodněné ceny 
 • Zdarma organizace a příprava programu 
 • Bezhotovostní vstupy na aktivity
Kontakt

Máte zájem o rozlučku se svobodou?

Zavolejte nám +420 604 505 288 nebo napište info@ypoint.cz