Letní tábory s Puntíkem v Krkonoších

Sportovní a adrenalinové aktivity, zábava, poznání nových kamarádů.

Letní tábory Yellow Point v srdci Krkonoš jsou vedeny zkušenými instruktory, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Holiday Park Liščí Farma ve Vrchlabí vyniká vysokým standardem zázemí pro hosty. Pojatá tematicky, dotváří atmosféru pobytu v Krkonoších s množstvím sportovních a relaxačních aktivit, kterým se lze věnovat přímo v areálu, nebo v jeho okolí.

Atmosféra Krkonoš

Krkonoše jsou naše největší a klimaticky nejdrsnější hory. V polohách mezi 1 200 - 1 300 m. n. m. můžete na svazích pozorovat úbytek stromů, výše se daří převážně kosodřevinám, které podtrhují charakter u nás jedinečné arkticko-alpínské tundry.  Na samotných vrcholcích pramení Labe - jedna z nejdelších řek v Evropě. Liščí Farma se nachází na samotném zápraží Krkonoš. Zápraží, které je zároveň bránou dobrodružství a poznání.

Sportovní aktivity Špindlerův Mlýn

Mají vaše děti rády pořádnou akci? Špindlerův Mlýn se jim bude líbit. Vzdálen 16 km od Vrchlabí nabízí výborné podmínky pro sport. Podívají se Labskou přehradu ze zcela nové perspektivy během přemostění a procvičí si motorické dovednosti na lezecké stěně. Po takovéto akci není od věci si "oddychnout" - třeba během aqua-zorbingu nebo na koloběžkách... 

Příměstský tábor

2900 Kč

cena za osobu

Pobytový tábor

5500 Kč

cena za osobu

Přihláškový formulář na příměstský letní tábor od 30.7. do 3.8.2018 (po kliknutí se otevře v novém okně)

Přihláškový formulář na pobytový letní tábor od 29.7. do 4.8.2018 (po kliknutí se otevře v novém okně)

Kontakt

Zavolejte nám +420 776 352 325 nebo napište lucie@ypoint.cz