Instruktor outdoorových aktivit ve Špindlerově Mlýně

 
Informace o letní sezóně 2018
 
Hledáme sportovně založené, samostatné a zodpovědné pracovníky s komunikativní znalostí alespoň jednoho světového jazyka (Aj, Nj). 
 
Zaměstnáme Tě do pracovního poměru na dohodu o provedení práce, popřípadě jako OSVČ. 
 
Letní sezónu začínáme už víkendy v květnu a končí víkendy v říjnu. V období od června do konce září jsou naše aktivity v provozu každý den. 
 
Náplň práce pro pozici instruktora outdoorových aktivit: 
- zajištění provozu aktivit ( přemostění, slaňování, obří houpačka, koloběžky, rafty, lezení)
- pomoc při realizaci firemních akcí, které probíhají nárazově po celý rok po celé České republice 
 
Mzda pro instruktory se pohybuje od 500 Kč do 1000 Kč za odpracovaný den. Součástí mzdy jsou kromě základní denní mzdy i provize z prodeje aktivit. Mzda za firemní akce je určována tabulkově podle schopností instruktora. Mzda je vyplácena jednou za měsíc na bankovní účet. 
 

Pracovní doba instruktora je průměrně 8 hodin denně, 4 – 6 dní v týdnu. Celkový počet odpracovaných hodin je závislý na tvých schopnostech a dovednostech.

Pro tuto sezónu hledáme několik pracovníků na celou sezónu- červen-září. Dále pak několik pracovníků na výpomoc o víkendech (květen, červen, září) a prázdniny. V případě spolupráce pouze o letních prázdninách požadujeme alespoň 3 týdny ( vždy včetně víkendů). Toto prosím co nejpodrobněji specifikuj v dotazníku.

Ubytování je pro Tebe zajištěno v centru Špindlerova Mlýna na ubytovně (vícelůžkové pokoje). Cena za ubytování vč. služeb je od 80 Kč / noc, 1.500,-Kč/měsíc.

Každý instruktor dostává firemní tričko Yellow point a dále je zapůjčováno na letní sezónu oblečení od značky KILPI.

 

V případě zájmu o letní sezónu 2018 ve Špindlerově Mlýně kontaktuj naší kolegyni Terezu Tomíčkovou -  tereza.t@yellow-point.cz

 

 

Výběrové řízení na tuto pozici se uskuteční prezenční formou v sobotu 21.4.2018 ve Špindlerově Mlýně.