Rozlučka se svobodou

Přijeďte si užít poslední chvíle svobody do nejznámějšího horského střediska v Krkonoších!

Pomůžeme Vám zajistit ubytování i sestavit zážitkový program na míru. Nabídka aktivit je tak široká, že si vybere opravdu každý. Jízda na koloběžkách nebo elektrokolech, to vše s notnou dávkou adrenalinu, který Vás důkladně připraví na ten pravý manželský. Anebo Vás láká jen pohodová horská atmosféra v hotelovém wellness? 

Vydáme ze sebe to nejlepší, abyste si s přáteli užili loučení se svobodou, jak se sluší a patří.

 

TIPY NA UBYTOVÁNÍ

 

PŘÍKLADY PROGRAMŮ

  • Paintball, Zip Line a další adrenalin   paintball je ideální zkombinovat s ubytováním v Apartmánech pod Liščím kompcem, poté se vydat za zábavou do Špindlu, cestou se zastavit na 125 metrů dlouhou Zip Line a užít si dobré jídlo a pití v některém špindlerovském podniku.
  • Sjezd na silničních koloběžkách a mix toho nejlepšího ze Špindlu  akce na začíná na hřebenech Krkonoš poblíž Špindlerovy boudy (zajištěná doprava) odkud Vás čeká 10 kilometrů dlouhý sjezd na koloběžkách do Špindlerova Mlýna. Adrenalin v žilách Vám stoupne na zastávkách u obří houpačky nebo Zip Line.
  • Pohoda na elektrokolech – nepřeberné množství horských výhledů, hluboké lesy i horské hřebeny, to vše stihnete během jednoho výletu! Nenáročné objevování Vám zajistí moderní elektrokola, v jejichž sedlech se každý cítí jako profík.

Program rádi poskládáme z jakýchkoliv nabízených zážitků (www.yellow-point.cz/sportovni-aktivity/spindleruv-mlyn/). Poradíme, jaké aktivity zvolit, kde se nejlépe najíst, napít a kde složit hlavu. Poslední slovo, jak má rozlučka vypadat, máte ale vždy Vy!

 

VÝHODY BALÍČKU NA MÍRU

  • Dárek pro novomanžele v podobě VOUCHERU na naše aktivity, třeba v rámci svatební cesty :)
  • Ubytování za zvýhodněné ceny 
  • Zdarma organizace a příprava programu 
  • Bezhotovostní vstupy na aktivity
Kontakt

Máte zájem o rozlučku se svobodou?

Zavolejte nám +420 604 505 288 nebo napište info@ypoint.cz