Večerní programy

HLEDÁTE NEVŠEDNÍ VEČERNÍ ZÁBAVU? RÁDI SOUTĚŽÍTE? BAVÍ VÁS TESTOVÁNÍ SVÝCH ZNALOSTÍ? 

Pak pro Vás máme několik možností večerních programů vhodných pro firemní eventy, setkání přátel, rodinné oslavy či jiné podobné akce. Při tvorbě těchto programů jsme se mnohdy inspirovali v televizi, ale finální podobu programy dostaly našimi úpravami, na základě zkušeností z realizací. Vyberte jeden z našich programů a zábava může začít! 


  • PUB KVÍZ - fenomén hospodských kvízů zasáhl i nás. Ovšem samotné odpovídání na otázky jsme doplnili o různé dovednostní klání. Jak jinak než spojené s pivem - výdrž s plným tuplákem v ruce, přeskládání přepravky "lahváčů", chytání pivních tácků a závěrečný vrchol v podobě rychlosti vypití plné sklenice zlatavého moku.
  • ZNÁTE ČESKO - prověřte svoje znalosti o naší zemi, od geografie přes historické události po kulturu. Spektrum okruhů je široké, stejně tak Vás bude bavit různorodost jednotlivých kol.
  • CESTA KOLEM SVĚTA - kdy se potopil Titanic? Kde žije Panda? Kdo je Usain Bolt? Čekají Vás otázky, které prověří Vaše znalosti z celého světa. Budeme se ptát na historii, kulturu nebo sport. Při doplňkových kolech vyzkoušíme Vaší zručnost a důvtip. Zkrátka o zábavu nebude nouze a uvidíme, jestli vyhrají největší cestovatelé Vašeho týmu.
  • VIDEOSTOP - klasika televizních obrazovek. Ukažte, jak velcí znalci kinematografie jste - hádat nebudeme jen filmové ukázky, mnoho bodů získáte také správným zodpovězením doplňkových otázek. Záleží jen na Vás, jestli chcete vyzkoušet česko-slovenskou tvorbu, Hollywoodské trháky nebo to nej z TV obrazovek (seriály, pořady, reklamy, aj.).
  • KUFR - tento program není tak o znalostech, jako o kreativitě a nápaditosti. Hádání slov, kreslení, pantomima, odhalování účelů předmětů a rozpoznání známe osobnosti. Prostě zábava tak, jak ji znáte z obrazovek, ale v novém balení.

 

CHCETE SE VEČER POBAVIT?


ZAVOLEJTE NÁM +420 604 505 288 NEBO NAPIŠTE INFO@YPOINT.CZ