Večerní programy

Hledáte zábavu na večerní posezení? Rádi soutěžíte? Baví Vás testování svých znalostí a dovedností? 

Pak pro Vás máme několik možností večerních programů vhodných pro firemní eventy, setkání přátel, rodinné oslavy či jiné podobné akce. Při tvorbě těchto programů jsme se mnohdy inspirovali v televizi, ale finální podobu programy dostaly našimi úpravami, na základě zkušeností z realizací. Vyberte jeden z našich programů a zábava může začít! 

TYPY PROGRAMŮ

  • PUB KVÍZ - fenomén hospodských kvízů zasáhl i nás. Ovšem samotné odpovídání na otázky jsme doplnili o různé dovednostní klání. Jak jinak než spojené s pivem - výdrž s plným tuplákem v ruce, přeskládání přepravky "lahváčů", chytání pivních tácků a závěrečný vrchol v podobě rychlosti vypití plné sklenice zlatavého moku.
  • ZNÁTE ČESKO - prověřte svoje znalosti o naší zemi, od geografie přes historické události po kulturu. Spektrum okruhů je široké, stejně tak Vás bude bavit různorodost jednotlivých kol.
  • CESTA KOLEM SVĚTA - kdy se potopil Titanic? Kde žije Panda? Kdo je Usain Bolt? Čekají Vás otázky, které prověří Vaše znalosti z celého světa. Budeme se ptát na historii, kulturu nebo sport. Při doplňkových kolech vyzkoušíme Vaší zručnost a důvtip. Zkrátka o zábavu nebude nouze a uvidíme, jestli vyhrají největší cestovatelé Vašeho týmu.
  • VIDEOSTOP - klasika televizních obrazovek. Ukažte, jak velcí znalci kinematografie jste - hádat nebudeme jen filmové ukázky, mnoho bodů získáte také správným zodpovězením doplňkových otázek. Záleží jen na Vás, jestli chcete vyzkoušet česko-slovenskou tvorbu, Hollywoodské trháky nebo to nej z TV obrazovek (seriály, pořady, reklamy, aj.).
  • KUFR - tento program není tak o znalostech, jako o kreativitě a nápaditosti. Hádání slov, kreslení, pantomima, odhalování účelů předmětů a rozpoznání známe osobnosti. Prostě zábava tak, jak ji znáte z obrazovek, ale v novém balení.

ZAJIŠTĚNÍ A VYBAVENÍ
Moderátor, technik, zvuková aparatura, počítač, hlasovací zařízení, dataprojektor, plátno, označení stolů a potřebné pomůcky pro hru.

DÉLKA PROGRAMU 
V rozmezí 1,5-2 hodiny, připadně ale dokážeme upravit dle konkrétních představ a časových možností skupiny.

POČET OSOB
Vhodné pro malé i větší skupiny. Naše hlasovací zařízení je až pro 8 týmů, poradíme si tak i se skupinou kolem 60 osob.

PROSTORY
Jakékoliv školící či konferenční prostory, zasedací místnosti, či jiné prostory se stoly a sezením. V případě restaurace je lepší, pokud je celý prostor nebo samostatně oddělený prostor určen pouze pro daný program, abychom nerušili ostatní hosty.

 

Kontakt

Máte zájem o večerní program?

Zavolejte nám +420 604 505 288 nebo napište info@ypoint.cz