Po stopách Krkonošských horalŮ
 ŠPINDLERŮV MLÝN A OKOLÍ

V horách bývá zima tuhá a dlouhá, že by se za ni za polárním kruhem nemuseli stydět. Místní horalové museli ovládat spoustu dovedností, aby tamní zimy přečkali. Hlavní formule jejich otužilosti je však opředena tajemstvím. Dle legendy vše ukryli do svého poselství budoucím generacím horalů, které se ještě nepodařilo nikomu najít…


  • Lehce putovní program, který účastníky zavede na hřebeny Krkonoš
  • V případě ideálních sněhových podmínek můžeme putovat na sněžnicích či skialpech.
  • Během putování musí účastníci splnit několik výzev místních usedlíků, které jsou úzce spojeny se životem v nehostinných horách (rozdělání ohně za pomocí křesadla, orientace v terénu, práce s lavinovým vyhledávačema jiné).
  • Za splnění týmových výzev a úkolů získávají účastníci indicie a nápovědy, kam vedou stopy místních horalů a kde je ukryto jejich poselství.
  • Tajemnou formulí na otužilost není nic jiného, než láhev kvalitního rumu, kterou si účastníci odnesou jako dárek za splnění programu.

Poradíme Vám s výběrem nejlepších aktivit i vhodné lokality (horalové se nemusí zdržovat jen v Krkonoších). Zajistíme potřebné zázemí, občerstvení, teplé nápoje či oheň na zahřátí.


 

Máte zájem o program Po stopách horalů?

Zavolejte nám +420 604 505 288 nebo napište info@ypoint.cz