Lyžařská a snowboardová škola

Mariánské Lázně

Otevírací doba

ZIMNÍ SEZÓNA UKONČENA

REZERVUJTE PŘEDEM

+420 602 166 640 | marianky@ypoint.cz

Příjemnou a zábavnou formou Vás naučíme ovládat lyže a snowboard, zdokonalíme Vaše dovednosti a dodáme více jistoty na svahu. Pokročilým lyžařům předáme trendy moderního lyžování a nabídneme zdokonalující tréninky.

Kancelář lyžařské školy je umístěna u dolní stanice kabinkové lanovky. 

Výuka lyžování a snowboardingu probíhá privátně nebo skupinově. Záleží na Vás, která varianta je Vám bližší.

 

VÝUKA PRO DĚTI

Pro menší děti doporučujeme výuku s individuálním přístupem. Vždy je lepší, aby se vaše dítě naučilo základům lyžování pod dohledem odborníka při individuálních lekcích, poté může plynule přejít do dětské školky, kde se zábavnou formou učí děti i sami od sebe ve skupině nebo si mohou zdokonalovat svojí techniku během speciálních lekcí. Výuka začátečníků probíhá vždy v osvětleném dětském parku. Výuka je proto možná každý den od 9:00 do 16:00 a ve dnech večerního lyžování od 18:00 do 21:00.

 

VÝUKA PRO DOSPĚLÉ

Vylepšete si techniku lyžování díky individuálnímu přístupu našich instruktorů. Společně sestavíme plán, který bude vyhovovat vašim časovým možnostem. Výuka je možná každý den od 9:00 do 16:00 a ve dnech večerního lyžování od 18:00 do 21:00 s 1 až 4 lidmi na instruktora. Zažijte legraci a motivujte se navzájem.  Poznejte nové lidi a vylepšete vaše umění na svahu.

CENÍK   KOUPIT ONLINE