Školy a školky

Objevujte se svou třídou intenzivní zážitky.

Společné zážitky zlepšují osobní vazby v kolektivu. Zajistíme pro vás a vaši třídu intenzivní zážitek na který budete mít jenom krásné vzpomínky, kompletní přípravu totiž převezmeme my. Vybrat si můžete z nabídky kompletních balíčku pro lyžařské kurzy, výcviky, školní výlety, seznamovací kurzy a školy v přírodě se zajištěným ubytováním a stravou.

LYŽAŘSKÉ A SNOWBOARDOVÉ KURZY A VÝCVIKY

Lyžařské kurzy pořádáme od mateřských škol až po školy vysoké. Nabízíme Vám ulehčení přípravy a zajištění lyžařských výcviků. Postaráme se o dopravu, ubytování, stravu, výuku, skipasy, půjčovnu i o organizaci školních SKI a SNB závodů. V případě zájmu Vám zajistíme odborné přednášky, promítneme tematické filmy.

ŠKOLNÍ VÝLETY

Jarní a podzimní školní výlety patří k příjemnému ukončení nebo zahájení školního roku nejen pro žáky a studenty, ale také pro učitele. Společné výlety nabízí dny plné zábavy, sportovního, adrenalinového, ale i animačního vyžití. Výlety převážně pořádáme v čistém a krásném prostředí Krkonoš. Program nabízíme pro mateřské, základní, střední i vysoké školy. Každý výlet je sestaven vždy na míru požadavkům konkrétní skupiny. Záleží jen na Vás, co vše si do programu pro své žáky a studenty zvolíte.

SEZNAMOVACÍ (ADAPTAČNÍ) KURZY

Nastartujte proces vzájemného poznávání mezi žáky a pedagogy na seznamovacím kurzu pro nově vznikající třídní kolektivy. Absolvování kurzu je výborným pomocníkem pro lepší adaptaci žáků a studentů na nové prostředí, spolu s preventivním účinkem v boji s případnými sociálně patologickými jevy. Účast na adaptačních kurzech je vhodná především pro skupiny žáků při přechodu z prvního na druhý stupeň, ze základní školy na střední a ze střední školy na školu vysokou.  

Kurz zahrnuje bloky seznamovacích aktivit, tzv. icebreakerů, her zaměřených na odbourání prvotního ostychu. Dále jsou zařazeny týmové aktivity rozvíjející schopnosti spolupráce a komunikace ve skupině. Nabídku na kurzy sestavujeme vždy na míru. Program předem konzultujeme s pedagogy a upravujeme doplňkové aktivity dle přání a požadavků dané školy.

ŠKOLY V PŘÍRODĚ

Zpestřete školní rok vaší třídy se zábavnými a zdraví prospěšnými pobyty v Krkonoších. Zlepšíte klima ve třídě a užijete si pobyt v přírodě samotné. Program pro školy v přírodě pořádáme v Krkonoších po celý rok. Každé třídě sestavujeme pobyt a program vždy na míru dle konkrétních požadavků pedagogů.

Kontakt

Zjistěte, co můžeme nabídnout právě vám

Zavolejte nám +420 604 505 288 nebo napište info@ypoint.cz