Čtyřkolky v zimě

Špindlerův Mlýn

Počet osob 1 - 4
Časová náročnost 1 hodina
Nevhodné pro děti
Otevírací doba

8:30 - 16:30

+420 731 160 152 I OFFICE@YPOINT.CZ       

VÝLET NA ČTYŘKOLKÁCH můžete rezervovat v hlavní kanceláři Yellow point, Svatopetrská 125, Špindlerův Mlýn 543 51, odkud se i následně vyjíždí. 
MAPA ZDE

K 30.6.2024 UKONČUJEME PROVOZ ČTYŘKOLEK.
Pokud máte zakoupené zimní nebo letní certifikáty, je nutné je uplatnit nejpozději do 30.6.2024. Výlet si rezervujte na e-mailu office@ypoint.cz nebo telefonicky +420 731 160 152. Děkujeme za pochopení.

 

Výlet na motorových čtyřkolkách CAN-AM s průvodcem po Špindlerově Mlýně pro Vás bude zážitkem, na který se jen tak nezapomíná. 

Výlet po Špindlerově Mlýně

Pokud neholdujete náročné turistice a přesto se chcete podívát "výš", výlet na čtyřkolkách pro vás bude to pravé. Máme pro Vás připraven výlet v délce cca 1 hodiny (cca 20 km) po krásách a vyhlídkách horského městečka.

                                   

Ceník

Čtyřkolky
Výlet po Špindlerově Mlýně 1690 Kč cca 1 hodina 
Spolujezdec 490 Kč  

Cena zahrnuje průvodce, čtyřkolku, helmu, rukavice a servis. Dále je možné, pokud si nebudete chtít umazat svou bundu, máme pro Vás připraveny touringové bundy z nepromokavého materiálu osazeny chrániči loktů a ramen pro větší pocit bezpečí.

Disponujeme velmi kvalitními terénními čtyřkolkami CAN-AM, na kterých se účastníci vydávají na cestu terénem (v případě potřeby není problém zajistit i vyšší počet strojů, cena je pak kalkulována individuálně).

Terénní čtyřkolky jsou homologovány pro provoz po pozemních komunikacích, proto je řízení podmíněno vlastnictvím řidičského oprávnění na osobní automobil. Pro klienty, kteří nemohou či nechtějí sami řídit, je tu možnost jet na místě spolujezdce, neboť terénní čtyřkolky jsou dvoumístné.

 

FIREMNÍ AKCE DOTAŽENÉ DO POSLEDNÍHO PUNTÍKU

Organizujeme výlety a akce na čtyřkolkách v Podkrkonoší i po celé ČR. Ceny firemních akcí jsou kalkulovány na základě náročnosti akce a specifických požadavků. Pro více informací kontaktujte naše oddělení pro firemní akce zde.