Resort Český ráj

Představujeme Vám novou lokalitu pro Vaši firemní akci – Resort Český ráj. Dominantou lokality v srdci Českého ráje je zřícenina hradu Trosky, kterou máte jako na dlani. Resort nabízí jak ubytování a gastronomii, tak školící prostory a zejména rozskáhlé prostory pro odpočinek, sport i zábavu. Místo je skvělým výchozím bodem pro návštěvu přírodních a historických památek v turistické oblasti Český ráj.

Určitě také oceníte také výbornou dostupnost lokality (Praha 100 km, Hradec Králové 70 km, Liberec 40 km).

Jedním z lákadel resortu je také replika hradiště Semín moderní replika keltského hradiště byla postavena v roce 2018 a je největší rekonstrukcí oppida v Evropě. Stavba přiblíží vzhled hlavní stavby největšího hradiště u nás a zároveň bude sloužit jako zázemí pro kulturní a sportovní akce.

Historická budova penzionu ze 14. stol. nabízí 8 vícelůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením (kapacita až 36 osob), dále restauraci kapacitou až 100 míst k sezení a školící místnost až pro 30 osob, pro více osob možno přizpůsobit restauraci. V těsné blízkosti se pak nachází penzion s moderně vybavenými apartmány (kapacita dalších cca 30 osob).

V rámci Vaší firemní akce rádi připravíme některý z naších programů s příběhem – tematickou legendou, která dodá celé akci netradiční náboj a atmosféru.

Příklady: 

Kontakt

Máte zájem o firemní akci
v Resortu Český ráj ?

Zavolejte nám +420 604 505 288 nebo napište info@ypoint.cz