Léto plné akce ve Špindlerově Mlýně

V červnu zahajujeme plnotučný letní provoz se vším, co máte rádi. Také jdeme s dobou a máme připraveny zbrusu nové elektrické koloběžky! Níže naleznete aktivity, které vás možná budou zajímat. Od června až do podzimu budou následující aktivity otevřeny od sourmaku do,... , ehm, od úsvitu do soumraku. Bližsí informace naleznete přímo v sekci sportovních aktivit.

 

Přemostění Labské přehrady

Adrenalin. Rychlost. Výška a výjimečný pohled na dominantu Špindlerova Mlýna a řeku Labe. Odvážíte se na jednu z nejvíce adrenalinových atrakcí Yellow Pointu?

Více infromací

 

Čtyřkolky v Krkonoších

Díky desetileté zkušenosti a perfektní znalosti terénu v Podkrkonoší jsme pro vás připravili trasu dlouhou cca 60 km a 90 km, na kterou jen tak nezapomenete. A co Vás čeká? Asfalt, polní cesty, bláto, brody atd. A když někde zapadnete, budete rádi, že máte s sebou partu kamarádů, kteří Vám pomohou.

Více infromací

 

Elektrické koloběžky

Objevujte nové možnosti pohybu. Na elektrické koloběžce máte k dispozici dojezd až 85 km čistě na elektřinu. Pokud se budete i odrážet, dojezd je ještě větší a vy tak můžete objevovat Špindlerův Mlýn a jeho široké okolí během celodenních výletů.

Více infromací

 

Lanový park Katika Miti

Užijte si výhled na zvířata z ptačí perspektivy v jedinečném lanovém parku, který je součástí areálu ZOO. Čeká vás spousta zážitků a dobrodružství na desítce variabilních překážek – lanovky, tarzaní skok, barmské mosty a mnohem více. Svou zdatnost zde uplatní jak rodiny s dětmi, tak školní skupiny nebo firemní týmy.

Více informací

Sledujte nás také na facebooku a instagramu a nenechte si ujít poslední novinky a obrázky :)