Soutěž #ypoint + výsledky

Vyhrajte adrenalinové zážitky pro 2! Sledujte náš Instagram a nahrajte fotografie s tématikou Yellow Point, přidejte #ypoint a vyhrajte vstupenky na Obří houpačku, Koloběžkovou dráhu a Přemostění ;)

Jak se zapojím do soutěže?

Sledujte Instagram Yellow Point (https://www.instagram.com/ypointcz/). Pořiďte fotografie s tématikou Yellow Point a v období od 10. do 25. září je zveřejněte na Instagramu s hashtagem #ypoint. Takto své fotografie přihlásíte do soutěže. Můžete přihlásit až 3 fotografie.

Jakým způsobem budou vybrány vítěžné fotografie?

Vítěžné fotografie vybere tým zaměstnanců společnosti Yellow Point. Při hodnocení budeme klást důraz na nápad, vtip či zachycení momentu.

Autoři 3 nejlepších fotografií vyhrávají 2 vstupenky na aktivitu podle konečného pořadí:

  výhra
1. místo 2 vstupenky na Obří houpačku
2. místo 2 vstupenky na Koloběžkovou dráhu (1x jízda s dopravou na start)
3. místo 2 vstupenky na Přemostění

Výsledky soutěže:

Pravidla soutěže splnila fotografie Instagram uživatele proxys. Kterému gratulujeme k výhře 2 vstupenek na Obří houpačku.

Výsledky soutěže budou oznámeny v sekci novinek na www.ypoint.cz a facebooku společnosti nejpozději do 27. září. Výhercům taktéž zašleme zprávu na Instagramu společně s pokyny pro vyzvednutí výhry.

Doplňujicí informace k pravidlům:

1) Soutěžící souhlasí s realizováním/čerpáním výhry v běžné otevírací době. Otevírací doba do konce září: 10.00 - 17.00 každý den. Otevírací doba během října: 10.00 - 17.00 pouze o víkendech. Vzhledem k charakteru aktivit doporučujeme ověřit otevírací dobu předem, kvůli možné proměnlivosti počasí. Platnost výhry je 12 měsíců od ukončení soutěže.

2) Autoři fotografií prohlašují, že fotografie pořídili osobně a mají neomezená práva poskytovat fotografie dalším osobám v neomezeném rozsahu.

3) Společnost Yellow Point si vyhrazuje právo na vyřazení soutěžních fotografií, které nesplňují výše uvedené podmínky, případně obsahují pohoršující či neetické informace, sdělení nebo by mohly ohrozit dobré jméno organizátora soutěže.

4) Soutěžící souhlasí s publikováním svých soutěžních fotografií v tištěné či elektronické podobě bez nároku na honorář. U fotografií bude vždy uvedeno jméno Instagramového účtu autora.

5) Soutěžící uděluje společnosti Yellow Point souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb. v rozsahu vedení soutěže a informování o nadcházejích akcích. Souhlas se uděluje na dobu neurčitou.

6) Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Yellow Point.

Kontakt: marketing@ypoint.cz