Pevnost Stachelberg

Horské prostředí s lákavými výhledy na vrcholky Krkonoš. Horská krajina zářící nespočtem různých barev. Kolegové z práce, se kterými tyto chvilky prožijete společně.

Zejména pak ale burácející motory a šplouchající bahno při jízdě na čtyřkolkách. To jsou největším lákadla nezapomenutelného programu v okolí pevnosti Stachelberg, která patří mezi nejzachovalejší objekty předválečné obranné linie československých hranic. 

Kromě adrenalinové jízdy a prohlídky pevnosti s průvodcem můžeme program doplnit o další zajímavé aktivity zasazené do zdejšího unikátního prostředí. V blízkém okolí pevnosti otestujete své orientační schopnosti podle mapy, buzoly či GPS navigace. Po krátkém nácviku práce s lany, pod dohledem profesionálních instruktorů, si sami slaníte vstupní šachtou do podzemí pevnosti. V podzemí na Vás pak čeká pátrání v tajemných chodbách pomocí UV světel. Nedílnou součástí programu jsou doplňkové úkoly po trase, které prověří zdatnost i bystrost účastníků.

Nečekejte, až historie přijde za Vámi. Přijeďte ji navštívit sami. Čtyřkolky netrpělivě odfrkují v garáži, lana jsou zavěšena do temné propasti. A my? Těšíme se na to, až Vám ukážeme, co umíme nejlépe. Nabídnout skvělé zážitky pro všechny a všude. 

Kontakt

Prozkoumáte pevnost Stachelberg?

Zavolejte nám +420 604 505 288 nebo napište info@ypoint.cz