Čtyřkolky v zimě

Špindlerův Mlýn

Počet osob 1 - 10
Časová náročnost 1 hodina
Nevhodné pro děti
Otevírací doba

DENNĚ 8:00 - 17:00

NA OBJEDNÁNÍ

KONTAKTUJTE NÁS +420 731 160 152 I OFFICE@YPOINT.CZ

       

Výlet na motorových čtyřkolkách s instruktorem - průvodcem po Špindlerově Mlýně pro Vás bude zážitkem na jaký se jen tak nezapomíná. Celodenní výlety a akce organizujeme v Podkrkonoší i po celé ČR.

Výlet po Špindlerově Mlýně

Někdo chodí pěšky, někdo jezdí vláčkem a někdo se vozí v kočáře taženém koňmi. A co takhle vyhlídková jízda po Špindlerově Mlýně na čtyřkolce? Máme pro Vás připraven výlet v délce cca 1 hodiny (cca 20 km) po krásách a vyhlídkách horského městečka.

                                   

 

Ceník

Čtyřkolky
Výlet po Špindlerově Mlýně 1490 Kč cca 1 hodina 
Spolujezdec 490 Kč  

Cena zahrnuje

Instruktora - průvodce, čtyřkolku, helmu, rukavice, servis.

Ceny firemních akcí jsou kalkulovány na základě náročnosti akce a specifických požadavků klienta.

 

Disponujeme velmi kvalitními terénními čtyřkolkami CAN-AM, na kterých se účastníci vydávají na cestu terénem (v případě potřeby není problém zajistit i vyšší počet strojů, cena je pak kalkulována individuálně).

Terénní čtyřkolky jsou homologovány pro provoz po pozemních komunikacích, proto je řízení podmíněno vlastnictvím řidičského oprávnění na osobní automobil. Pro klienty, kteří nemohou či nechtějí sami řídit, je tu možnost jet na místě spolujezdce, neboť terénní čtyřkolky jsou dvoumístné.
 

Dále možno

Pokud si nebudete chtít umazat svou bundu, máme pro Vás připraveny touringové bundy z nepromokavého materiálu osazeny chrániči loktů a ramen pro větší pocit bezpečí.