Čtyřkolky

Špindlerův Mlýn

Počet osob 1 - 10
Časová náročnost 2 hodiny - 4 hodiny
Nevhodné pro děti
Otevírací doba

SEZÓNA UKONČENA

+420 731 160 152 I OFFICE@YPOINT.CZ

VÝLET NA ČTYŘKOLKÁCH můžete rezervovat v hlavní kanceláři Yellow point, Svatopetrská 125, Špindlerův Mlýn 543 51, odkud se i následně vyjíždí. 
MAPA ZDE

K 30.6.2024 UKONČUJEME PROVOZ ČTYŘKOLEK.
Pokud máte zakoupené certifikáty, je nutné je uplatnit nejpozději do 30.6.2024. Výlet si rezervujte na  e-mailu office@ypoint.cz nebo telefonicky +420 731 160 152. Děkujeme za pochopení. 

 

Výlet na motorových čtyřkolkách s instruktorem - průvodcem po Špindlerově Mlýně a okolí pro Vás bude zážitkem na jaký se jen tak nezapomíná. Celodenní výlety a akce organizujeme v Podkrkonoší i po celé ČR.

Výlet do Podkrkonoší

Díky více jak desetileté zkušenosti a perfektní znalosti terénu v Podkrkonoší jsme pro vás připravili trasu dlouhou cca 60 km, na kterou jen tak nezapomenete. A co Vás čeká? Asfalt, polní cesty, bláto, brody atd. A když někde zapadnete, budete rádi, že máte s sebou partu kamarádů, kteří Vám pomohou. Výlet organizujeme od jara do podzimu, respektive v závislosti na sněhových podmínkách.

V zimě můžete podniknout výlet na čtyřkolkách po Špindlerově Mlýně. Více info zde.

 

 

Čtyřkolky
Výlet v Podkrkonoší 60 km 2490 Kč cca 2 hod., výlet v terénu a po silnici, instruktor, vybavení
Spolujezdec 490 Kč helma, bunda

Cena zahrnuje: instruktora - průvodce, čtyřkolku, helmu, rukavice, servis.

Pokud si nebudete chtít umazat svou bundu, máme pro Vás připraveny touringové bundy z nepromokavého materiálu osazeny chrániči loktů a ramen pro větší pocit bezpečí.

 

Disponujeme velmi kvalitními terénními čtyřkolkami CAN-AM, na kterých se účastníci vydávají na cestu terénem (v případě potřeby není problém zajistit i vyšší počet strojů, cena je pak kalkulována individuálně).

Čtyřkolky je možné využívat na uzavřeném okruhu či za doprovodu instruktorů po polních i lesních cestách formou několikahodinového až několikadenního výletu. Účastníky doprovází instruktoři na terénním motocyklu nebo čtyřkolce.

Terénní čtyřkolky jsou homologovány pro provoz po pozemních komunikacích, proto je řízení podmíněno vlastnictvím řidičského oprávnění na osobní automobil. Pro klienty, kteří nemohou či nechtějí sami řídit, je tu možnost jet na místě spolujezdce, neboť terénní čtyřkolky jsou dvoumístné.
 

***Ceny firemních akcí jsou kalkulovány na základě náročnosti akce a specifických požadavků klienta***