ELEKTROKOLA

Špindlerův Mlýn

Počet osob 1 - 10
Časová náročnost 30 minut - 8 hodin
Vhodné pro děti
Otevírací doba

KVĚTEN OTVÍRAČKA ZDE

+420 731 160 152 I OFFICE@YPOINT.CZ

ELEKTROKOLA můžete rezervovat v hlavní kanceláři Yellow point, Svatopetrská 125, Špindlerův Mlýn 543 51, kde vám i kola zapůjčí.
MAPA ZDE

Zastavte se v půjčovně Yellow point. Čeká na Vás profesionální servis a kvalitní elektro kola APACHE. Vychutnejte si tak Krkonoše sami nebo s rodinou při jízdě po cyklostezkách různých náročností téměř bez námahy...

 

KRKONOŠSKÁ BAJKOVNA

A pokud si na kole i elektro kole nejste jistí nebo si chcete zdokonalit vaši jízdu, vyzkoušejte Cyklo školu Krkonošská Bajkovna. Šíří pozitivní vztah k jízdě na kole napříč generacemi a rozvíjí cyklistické dovednosti dětí i dospělých.

 

Připravili jsme pro vás mapu, kde jsme vybrali ty nejlepší trasy pro horská kola, elektrokola i elektrické koloběžky. Trasy jsou rozdělené dle náročnosti, převýšení a délky trasy. Jednoduše si načtete do telefonu QR kód, trasa se vám načte v mapy.cz a můžete vyrazit. 

MAPA ZDE      

Půjčovna horských elektrokol
Elektrokolo pro dospělé/děti 1190 Kč 1 den, helma zdarma
Elektrokolo pro dospělé/děti 890 Kč odpoledne po 13 hod, helma zdarma
Rodinné - 4x elektrokolo 3990 Kč 1 den, helma zdarma

KOUPIT POUKAZ

V naší půjčovně Vám můžeme nabídnout dospělá horská elektrokola APACHE TUWAN MX-I 29" (2020)YAMKA MX-I 16 Ah (2020) a dětská elektrokola TATE E5 (2020).

 

TUWAN MX-I 29"

Elektrokolo Tuwan MX-I je určeno pro sportovněji naladěné jezdce, jimž umožní celodenní výlety i v náročnějším kopcovitém terénu. Nové rámy pevných horských elektrokol Tuwan 29" a 27,5" se pyšní do rámu integrovanou baterií, která opticky splyne se spodní rámovou trubkou a vytvoří čistý elegantní design rámu. Elektrokolo je poháněno středovým motorem Bafang MaxDrive s vysokým kroutícím momentem až 80 Nm a výbornou kapacitou baterie LG 36V / 16 Ah. Elektrokolo je vpředu odpruženo vidlicí se 100 mm zdvihu a spoléhá na kombinaci komponentů Shimano Deore a Altus. O bezpečné zastavení se starají hydraulické kotoučovky Shimano MT200 s větším 180mm průměrem kotoučů.

 

YAMKA MX-I

Sportovně naladěné dámské elektrokolo Yamka MX-I 3, se kterým se neztratíte na žádném výletu. Yamka je ideální společník pro objevování nových míst, který si zachovává výbornou ovladatelnost v každém terénu. Cesta přírodou, přes strmé kopce v horách nebo na cyklostezkách. Směr a cíl vaší cesty je pouze na vás. 

Nová místa budete objevovat rádi a s lehkostí. Elektrokolo Yamka vám nabídne příjemnou geometrii, osvědčený výkonný středový elektromotor nebo baterii, s kterou se na jedno nabití můžete bez obav vydat na cestu z Kutné Hory až do Trutnova. Spolehnout se můžete na odpruženou vidlici se zdvihem 100 mm či osazení Shimano. Jednoduše elektrokolo, se kterým se každý vymyšlený výlet stane skutečností.

Vaše jízda musí být perfektní a vše musíte mít pod kontrolou. To vám zajistí multifunkční barevný displej s USB konektorem pro dobíjení mobilních telefonů. Vyberte si vhodný jízdní režim, sledujte rychlost nebo ujetou vzdálenost a stav baterie. Yamka je skvělá volba pro vaše nová dobrodružství.                             

 

TUWAN COMP 29"

Zaměřte se na svoji kondici a podejte ty nejlepší výkony. Elektrokolo Apache Tuwan Comp je lehký e-bike, který je dostatečně tuhý a rychlý. Spolu pokoříte všechny vaše sportovní ambice, s každým výjezdem budete rychlejší a připraveni posunout se zase o kus dál.

Sportovní geometrie a silný středový motor české výroby, který se pyšní obdivuhodným výkonem a velmi rychlým záběrem. Nechybí kvalitní osazení Shimano, nepadací převodník nebo vzduchová vidlice se zdvihem 100 mm se zamykáním z řidítek. 

Své výkony budete mít neustále pod kontrolou díky ovládacímu displeji, na kterém si můžete zvolit vhodný jízdní režim, informace o stavu baterie nebo ujeté vzdálenosti. 

 

TATE E5 27,5"

  • lehký hliníkový rám se sportovní geometrií, atraktivním designem a zapletenými koly o průměru 27,5"
  • výkonný pohonný systém Apache Power Silent se zapleteným elektromotorem Bafang
  • kompatkní rámová baterie LG Li-Ion s kapacitou 10,4 Ah (374 Wh)
  • odpružená vidlice SR Suntour XCT HLO se zamykáním z korunky
  • hydraulické kotoučové brzdy Tektro Gemini