TERÉNNÍ KOLOBĚŽKY

Špindlerův Mlýn

Počet osob 1 - 6
Časová náročnost 1 hodina, 30 minut
Nevhodné pro děti
Otevírací doba

SEZÓNA UKONČENA

+420 731 160 152 I OFFICE@YPOINT.CZ

TERÉNNÍ KOLOBĚŽKY si zapůjčíte na Adventure parku Yellow point, který najdete na cestě z centra k lanovce Medvědín. 
MAPA ZDE

S veškerou nezbytnou výbavou se vydáte lanovkou na Medvědín, odkud vás pak čeká nevídaný sjezd, během kterého si vyzkoušíte jízdu jak po asfaltových, tak i lesních cestách zpět do centra Špindlerova Mlýna přes hřeben Medvědína.

 

terénní koloběžky značky KOSTKA

Tato koloběžka se dokonale vyřádí na lesních cestách a je rovněž ztělesněním výborné sjezdové koloběžky. Tento bytelný stroj je parťák do nepohody, který se nezalekne žádných podmínek. Důkazem je i to, že jej lze využít jako výbornou koloběžku na sníh. Jízda na ní vám zkrátka pokaždé vžene do žil koňskou dávku adrenalinu.

Hladký průjezd terénem zajistí monstrózní kola obutá do ultra-širokých čtyřpalcových fat pneumatik a díky nábojům Kostka HK 1532 DS s pevnou 12ti milimetrovou osou pro zvýšenou tuhost, proletíte z kopce střemhlav dolů jako dravec při lovu. Když budete chtít tohoto predátora zastavit, můžete se vždy plně spolehnout na nekompromisní hydraulické kotoučové brzdy Shimano 615. Pomyslnou třešničkou na dortu je unikátní zpevněný rám koloběžky, optimalizovaný pro ty nejdrsnější podmínky.

Terénní koloběžky
2 hodiny  290 Kč koloběžka, helma, instruktáž, mapa

KOUPIT POUKAZ