Dětský ski park

Herlíkovice

Otevírací doba

SEZÓNA UKONČENA

REZERVUJTE PŘEDEM

+420 602 706 942 I herlikovice@ypoint.cz

Ve skiareálu Herlíkovice denně připravujeme dětský ski park, zónu určenou pro bezpečnou výuku lyžování dětí. Zóna dětského parku je zcela oddělena od provozu veřejných sjezdových tratí.

DĚTSKÝ SKI PARK

Dětský ski park garantuje kvalitní dětskou lyžařskou a snowboardovou výuku díky profesionálním instruktorům, kteří učí zábavnou formou s jednotnou koncepcí a metodikou. Váš špuntík se tak bezpečně učí a zdokonaluje si svoji techniku i pomocí doprovodných programů ve formě soutěží a závodů. Svoje úspěchy si zaznamenává do lyžařského deníčku, nejenom vaše ratolest má tak přehled o dosažených úspěších.

VYBAVENÍ

  • pojízdný pás
  • 2x lanový vlek
  • lyžařský kolotoč
  • zázemí pro školku (dětský koutek s vyhřívanou hernou)
  • dětské slalomy
  • figurky, kužely, výukové pomůcky

Vstup do dětského parku je v doprovodu instruktora zdarma. V doprovodu jiné osoby za 350 Kč/osoba.

 

CENÍK      KOUPIT ONLINE

 

VÝUKOVÝ KONCEPT

"Pro děti to nejlepší a k dětem ti nejlepší"

Motto, kterým se řídíme ve všech pobočkách lyžařské a snowboardové školy Yellow Point. Naše škola se zapojila do projektu DZL (Dětská zimní liga) u APUL (Asociace profesionálních učitelů lyžování). APUL je servisní a vzdělávací organizace, jejíž hlavním posláním je vzdělávat učitele lyžování, snowboardingu, telemarku a dalších disciplín na sněhu. Cílem je vyškolit učitele, kteří budou optimálně připraveni na práci v komerčních lyžařských školách. Zároveň je zástupcem ČR v mezinárodní organizaci ISIA (International Ski Instructors Association).