Lyžařská a snowboardová škola

Herlíkovice

Otevírací doba

ZIMNÍ SEZÓNA UKONČENA

REZERVUJTE PŘEDEM

+420 602 706 942 I herlikovice@ypoint.cz

Příjemnou a zábavnou formou Vás naučíme ovládat lyže a snowboardy, zdokonalíme Vaše dovednosti a dodáme více jistoty na svahu. Pokročilým lyžařům předáme trendy moderního lyžování a nabídneme zdokonalující tréninky.

Hlavní kancelář lyžařské školy najdete v areálu dětského ski parku cca 200 m od hlavního parkoviště po pravé straně směrem k pokladnám.

Výuka lyžování a snowboardingu probíhá privátně nebo skupinově. Záleží na Vás, která varianta je Vám bližší.

 

SKUPINOVÁ VÝUKA

Skupinový výuka probíhá 2 hodiny dopoledne (10:00 - 12:00). Naši zkušení instruktoři rozdělí děti do vhodné skupiny podle dovedností. Skupinová výuka je vhodná pro děti ve věku 6-13 let. Cena skupinové výuky je 690,- / 2 hodiny. Výuku rezervujte předem na e-mailu herlikovice@ypoint.cz

 

TERMÍNY SKUPINOVÉ VÝUKY: 

  • 5. - 9.2.2024 | Skupinová výuka pro začátečníky i pokročilé děti.
  • 12. - 16.2.2024 | Skupinová výuka pro začátečníky i pokročilé děti.

 

VÝUKA PRO DĚTI

Pro menší děti doporučujeme výuku s individuálním přístupem. Vždy je lepší, aby se vaše dítě naučilo základům lyžování pod dohledem odborníka při individuálních lekcích, poté může plynule přejít do dětské školky, kde se zábavnou formou učí děti i sami od sebe ve skupině nebo si mohou zdokonalovat svojí techniku během speciálních lekcí. Výuka začátečníků probíhá vždy v dětském parku.

 

VÝUKA PRO DOSPĚLÉ

Vylepšete si techniku lyžování díky individuálnímu přístupu našich instruktorů. Společně sestavíme plán, který bude vyhovovat vašim časovým možnostem. Výuka je možná každý den od 9:00 do 21:00 s 1 až 4 lidmi na instruktora. Zažijte legraci a motivujte se navzájem.  Poznejte nové lidi a vylepšete vaše umění na svahu.

 

CENÍK