Dětský ski park

Špindlerův Mlýn

Otevírací doba

8:30 - 15:00

VÝUKU REZERVUJTE PŘEDEM

+420 731 160 152 I office@ypoint.cz

DĚTSKÝ SKI PARK najdete ve Špindlerově Mlýně naproti parkovišti P2 - Hromovka, kde zdarma zaparkujete (u školičky je parkování zakázáno).
MAPA ZDE

Dětský ski park U Hromovky garantuje kvalitní dětskou lyžařskou a snowboardovou výuku díky profesionálním instruktorům, kteří učí zábavnou formou s jednotnou koncepcí a metodikou. Váš špuntík se tak bezpečně učí a zdokonaluje si svoji techniku i pomocí doprovodných programů ve formě soutěží a závodů. Svoje úspěchy si zaznamenává do lyžařského deníčku, nejenom vaše ratolest má tak přehled o dosažených úspěších. Dětské ski parky Yellow Point vynikají moderním a bezpečným vybavením.

 

VYBAVENÍ

  • pojízdný pás
  • 2x lanový vlek
  • zázemí pro školku (dětský koutek s vyhřívanou hernou)
  • dětské slalomy
  • figurky, kužely, výukové pomůcky
  • vlastní zasněžování

Vstup do dětského parku je v doprovodu instruktora zdarma. V doprovodu jiné osoby za 590 Kč/osoba v čase 12:00 - 14:00.

 

DĚTSKÁ VÝUKA

Pro malé děti doporučujeme výuku s individuálním přístupem. Vždy je lepší, aby se vaše dítě naučilo základům lyžování pod dohledem odborníka při individuálních lekcích, poté může plynule přejít do dětské školky, kde se zábavnou formou učí děti i sami od sebe ve skupině.

 

SKUPINOVÁ VÝUKA 

Skupinová výuka probíhá 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne (10:00-12:00 a 14:00-16:00. Pokud zvolíte variantu s obědem a hlídáním, bude o vaše děti postaráno téměř celý den. Naši zkušení instruktoři rozdělí děti do vhodné skupiny podle dovedností. Skupinová výuka je vhodná pro děti ve věku 4-12 let. 

 

LEKCE PRO ŠPUNTÍKY

Lekce pro špuntíky je privátní výuka pro nejmenší děti ve věku od 1.5 do 3 let. Zajistěte dětem první krůčky na lyžích pod dohledem zkušeného instruktora. 

 

CENÍK        KOUPIT ONLINE

 

 

VÝUKOVÝ KONCEPT

"Pro děti to nejlepší a k dětem ti nejlepší"

Motto, kterým se řídíme ve všech pobočkách lyžařské a snowboardové školy Yellow Point. Naše škola se zapojila do projektu DZL (Dětská zimní liga) u APUL (Asociace profesionálních učitelů lyžování). APUL je servisní a vzdělávací organizace, jejíž hlavním posláním je vzdělávat učitele lyžování, snowboardingu, telemarku a dalších disciplín na sněhu. Cílem je vyškolit učitele, kteří budou optimálně připraveni na práci v komerčních lyžařských školách. Zároveň je zástupcem ČR v mezinárodní organizaci ISIA (International Ski Instructors Association).