Víkendová lyžařská škola

Špindlerův Mlýn

Otevírací doba

ZIMNÍ SEZÓNA UKONČENA

REZERVUJTE NA

+420 731 160 152 I office@ypoint.cz

Dopřejte Vašim dětem kvalitní a zábavnou výuku lyžování, zatímco vy budete mít celý den pro sebe.

Skupinová lyžařská výuka 10:00-12:00 a 14:00-16:00 + oběd a hlídání dětí 12:00-14:00

Výuka probíhá 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne. Naši zkušení instruktoři rozdělí děti do vhodné skupiny podle dovedností. Vaše dítě se tak bezpečně učí a zdokonaluje si svoji techniku i pomocí doprovodných programů ve formě soutěží a závodů. Během přestávky je pro děti zajištěn oběd a hlídání, takže děti ráno přivedete před 10 a vyzvednete až v 16 hodin.

Skupinová výuka je vhodná pro děti ve věku 4-12 let. 

 

CENA ZAHRNUJE:

  • dopolední a odpolední výuku lyžování v Kids ski parku nebo na sjezdovkách
  • oběd
  • hlídání dětí během přestávky v době 12:00-14:00

Vstup do Kids ski parku je pro všechny děti zúčastněné víkendové školy zdarma. Pokud již výuka probíhá na veřejných sjezdovkách, dětem nad 6 let je potřeba zakoupit skipass. 

 

KOUPIT ONLINE

Výuku rezervujete na telefonu +420 731 160 152

 

KIDS SKI PARK

Dětský ski park U Hromovky najdete naproti parkovišti P2. Zóna dětského parku je zcela oddělena od provozu veřejných sjezdových tratí a denně upravována.

Garantuje kvalitní dětskou lyžařskou a snowboardovou výuku díky profesionálním instruktorům, kteří učí zábavnou formou s jednotnou koncepcí a metodikou. Váš špuntík se tak bezpečně učí a zdokonaluje si svoji techniku i pomocí doprovodných programů ve formě soutěží a závodů. Svoje úspěchy si zaznamenává do lyžařského deníčku, nejenom vaše ratolest má tak přehled o dosažených úspěších. Dětské ski parky Yellow Point vynikají moderním a bezpečným vybavením.

 

VYBAVENÍ

  • pojízdný pás
  • 2x lanový vlek
  • zázemí pro školku (dětský koutek s vyhřívanou hernou)
  • dětské slalomy
  • figurky, kužely, výukové pomůcky
  • vlastní zasněžování

 

 

VÝUKOVÝ KONCEPT

"Pro děti to nejlepší a k dětem ti nejlepší"

Motto, kterým se řídíme ve všech pobočkách lyžařské a snowboardové školy Yellow Point. Naše škola se zapojila do projektu DZL (Dětská zimní liga) u APUL (Asociace profesionálních učitelů lyžování). APUL je servisní a vzdělávací organizace, jejíž hlavním posláním je vzdělávat učitele lyžování, snowboardingu, telemarku a dalších disciplín na sněhu. Cílem je vyškolit učitele, kteří budou optimálně připraveni na práci v komerčních lyžařských školách. Zároveň je zástupcem ČR v mezinárodní organizaci ISIA (International Ski Instructors Association).